Promasyon

OCAK VE ŞUBAT AYINDA ÖZEL FİYATLARIMIZLA HİZMETİNİZDEYİZ

Hava Durumu

SERTEX SÜET DERİ KUMAŞ KULLANIYOR MUSUNUZ?
evet
hayır

Hakkımızda

Sunan Malzeme

 

         Sunan Malzemecilik  ilk faaliyetine İstanbul'da 1984 yılında Lütfü Sunman'ın Delta zımba teli ve kıtık satışı ile başlamıştır.Daha sonra müşterilerine ürün yelpazesini genişleterek 1994 yılına kadar İstanbul Bahçelievler'de hizmet vermiştir.

         1995 yılında Adapazarı'na taşınarak;Kocaeli,Sakarya ,Düzce,Bolu,Zonguldak ve Bartın bölgelerine servisle hizmet vermeye başlamıştır.Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün çeşitlerini daha da çoğaltarak,malzemeciliğin yanında sunta ebatlama , kenar bantlama,döşemelik kumaş kapitonesi ve sünger kesimi imalatıda yapmaya başlamıştır.

         Şirketimiz ticari sorumluluk ile beraber ticari ilişkilerin yanında sosyal ve beşeri ilişkilerinde farlığı bilinci ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

    Misyonumuz:

           Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını gözeterek,insan yaşamını  kolaylaştıran ürünler üretmelerinde en iyi şekilde yardımcı olmaktır.

     Vizyonumuz:

           Yaptığımız yeniliklerle ulusal ve uluslararası pazarda saygın bir şirket olmaktır.

 

      Herşeyin bir bedeli olduğu gibi , pazar girmenıın de bir bvedeli vardır.o da belirli zaman karşılıksız hizmet ve sabırdır.

      Enflasyonu yüksek olan bir ekonomide maliyetlerin ölçüsü olan paranında bir maliyeti vardır.O da zamandır.

      Dürüstlük en büyük sermayedir.

                                                                                                               Lütfü Sunman